Náš tým

Mgr.Irena Čermáková

hlídací teta pondělí - pátek

Tel: 607 863 259

hlidanivaclavka@centrum.cz

Vystudovaná pedagožka včetně biologie a psychologie dítěte, matka 3 dětí.

Kurzy - Respektuj a buď respektován.

1.pomoc - zdravotník zotavovacích akcí a 1.pomoc pro rodiče a učitele od společnosti WorkMed,s.r.o.

Semináře - Vývojové potřeby dítěte, Psychologie dítěte. Nově Seminář Základy pedagogiky a psychologie pro práci s batolaty a předškoláky aneb S tebou mě baví den od společnosti Síť pro rodinu.

Informativní kurz do Montessori pedagogiky při České Montessori společnosti s osvědčením akreditovaným MŠMT. Absolvování seminářů s osvědčením Hudba v Montessori, Pohyb v Montessori  a Dětská jóga při téže společnosti. Dvoudenní seminář Montessori cestou - vhled na výchovu dětí 0-3roky staré.

Absolvování kurzu Trenér kvality I.stupně Českého systému kvality služeb při Ministerstvu pro místní rozvoj.

Osvědčení v projektu CHŮVY: PŘÍLEŽITOST - ODBORNOST - ROZVOJ reg. č. CZ.1.07/3.2.11/03.0113, který připraví na práci s dětmi do věku školní docházky a je završený složením certifikované zkoušky v rámci Národní soustavy kvalifikací - Osvědčení profesionální chůva. Absolvovala jsem také rozšiřující vzdělávací program: Dítě s rizikem specifických poruch učení, poruchami chování a diagnostikovanou hyperaktivitou.

 

Karla Mráčková

hlídací teta pondělí, úterý, středa a čtvrtek

Tel: 604 642 327

Svá dopoledna obohacuje hudbou - zpívání s doprovodem na kytaru, flétnu a klavír. Absolvování kurzu Hudba v Montessori při České Montessori společnosti.

Kreativní, ráda s dětmi vyrábí. Matka tří dětí.