Náš tým lektorů - kroužky otevíráme pouze při alespoň 3zájemcích

Pavlína Bednářová

Hýbeme se s Pavlínou čtvrtky 15.30-16.30h

Vystudovaná zdravotnická sestra, od malička má ráda sport. NOVĚ 2014/2015
Lektorka pilates pro dospělé a těhotné a lektorka dětské jogy.
Ráda s dětmi dovádí a směje se.
Matka 2 malých dětí.

Bc.Barbora Hlavičková

Muzicírování s Bárou čtvrtky 15.00 - 16.00 hodin ve školním roce 2012/13

Vzdělání získala na UK v Praze v oboru sociální práce a teologie. Absolvovala ZUŠ v oboru sólový zpěv, a klasický klavír. V průběhu studia prošla mimo jiné i praxí s dětmi v předškolním a školním věku, i s dětmi s handicapem.

Máma dvou malých holčiček.

Adam Janoušek

Tereza Kočárková

Flétnohraní

Má vystudovanou Pražskou konzervatoř, několikaletou zkušenost s výukou malých dětí, nyní studuje na Filozofické fakultě UK Praha.

Kontakt na mailu: balsemin@seznam.cz

 

Vlaďka Drdová

Masáže kojenců

Kvalifikovaná masérka a lektorka, cvičitelka zdravotní tělesné výchovy s více než sedmiletou praxí v oboru.

Matka tří dětí.

Zaměřuje se především na práci s dětmi a seniory, jejímž cílem je posílení sebevědomí a snížení různých handicapů specifických pro danou skupinu. Velký důraz klade na relaxaci. Při své práci uplatňuje své znalosti a zkušenosti aktivní profesionální hudebnice ( zpěvačka a textařka ), a také znalosti získané studiem na Univerzitě Nové doby ( Mandala - institut integrálních studií zaměřený na tělesné zdraví, emocionální vyrovnanost, prohloubení myšlení a dosahování duchovního probuzení ), Kreslení pravou mozkovou hemisférou, Komunikační metody, Reedukace specifických poruch učení a chování formou trampoliningu a další. V současné době studuje teologii na HTF UK.

Vede kurzy:

  • Masáže miminek a dětí
  • "Roztočtí trampošáci" - kroužek trampoliingu pro děti předškolního a školního věku
  • Zdravotní cvičení pro seniory
  • Tvůrčí výtvarné dílny

Motto: "Máš úsměv?"

kontakt na mailu: v.drdova@seznam.cz

 

Anna Křivská

Hudební probouzení

Původně jsem vystudovala konzervatoř Jaroslava Ježka - obor akordeon, ale posléze jsem se věnovala především hře na klavír. Také jsem 9let působila jako učitelka hudby - klavír, klavírní korepetice a akordeon na ZUŠ. Dále jsem navštěvovala pedagogicky zaměřené dvouleté studium na AMU - obor klavír. Momentálně studuji Hudební vědu na Filozofické fakultě UK. Čím dál více se zajímám o muzikoterapii a o etnické hudební nástroje a jejich přirozený vliv na nás všechny.

Jsem matka malého dítěte.

Kontakt na mailu: hudebniprobouzeni@seznam.cz

více na www.hudebniprobouzenidetem.estranky.cz

 

 

Mgr.Kateřina Souza de Joode

Angličtinka

Kvalifikovaná pedagožka s více jak 8letou praxí výuky angličtiny - z Velké Británie angličtina pro cizince, ze soukromých hodin, firemních kurzů a státní základní školy. Děti učí angličtinu hravou formou, s anglickými písničkami a texty, s okopírovanými podklady a CD pro domácí opakování, v malých skupinkách.

Matka dvou dětí.

Kontakt na mailu: k.souzadejoode@gmail.com

 

Stáňa Malkusová

Výtvarná dílna Malvína

Maluju v podstatě od 5let a moje nejoblíbenější dárky byly barvičky a blok. Vystudovala jsem střední školu obor propagační výtvarník a svoji výtvarnou práci dělám už 12let. Pracovala jsem i jako aranžérka výkladních skříní. S manželem vyrábíme užité umění - ručně vyřezávané a pomalované užitné věci. Těším se na práci s dětmi. vytvoříme zajímavá témata z těch nejobyčejnějších věcí. Každá hodina bude mít svůj příběh. Inspiraci hledám všude kolem nás, provede nás i roční období.

Mám dva syny.

Kontakt na mailu: stana.malkusova@seznam.cz

Ukázky z mé práce:

  

 

 

 

Ing.Evžen Novák

nepravidelné Pletení z pedigu pro rodiče ( hlavně maminky:-)

Fotogalerie a kontakt na www.noegraphic.estranky.cz

Jitka Michalcová

nepravidelné Kurzy scrapbookingu pro rodiče

Jsem lektorkou výtvarné činnosti - scrapbookingu. Scrapbooking je celkem zábavná tvůrčí technika, kterou se z vlastních fotografií tvoří alba, přáníčka, kalendáře, obrázky aj. Já se této technice sama již po dva roky věnuji, mám oprávnění vést kurzy a obstarávám pro zájemce potřebný materiál (papíry, ozdoby, lepidla) a nářadí (řezačky, raznice různých tvarů, aj.) Technika je nenáročná na prostor, je čistá - používáme speciální gelová lepidla, která nešpiní - a účastníci kurzu potřebují jen vlastní fotografie. Kurz je veden od začátku (základy techniky, vytvoření první stránky do alba nebo do rámečku k zavěšení) a je možné další pokračování (tvoříme minialba, leporela, kalendáře, přáníčka, obrázky z barevných miniatur, apod.) . Technika je velmi kreativní, každý si vytvoří vlastní styl, který se mu líbí.

kontakt na emailu: hj@cmail.cz